Kdo jsme? 

Jsme nadšenci do seriálů a komiksů a zároveň módy. S prodejem jsme začali v roce 2007. Od roku 2011 se specializujeme na licencované oblečení a doplňky, které do té doby na českém trhu chybělo.

Od předminulého léta sídlíme na Vinohradech, kde také naleznete naší výdejnu.


Vladka
Vlaďka Dittrichová
 
Pokud znáte geekshop dlouho, na začátku jste si mailovali s ní. Na zákaznické lince ji zastihnete zřídka, ale pořád miluje seriály a komiksy. Vlaďka zaštiťuje vývoj produktů a jako správná majitelka vymýšlí celou koncepci obchodu a licencí, které u nás najdete. Pokud ji chcete napsat, ať už je to cokoliv :), pište na vladka@zmercito.cz

monca
Monča Ludmilová 
Tahle sympatická blondýnka má na starosti účetnictví, administrativu kolem licencí a vybírá nové designy, které by se Vám mohly líbit. Zajišťuje pro Vás také výrobu a šití zboží v Čechách od batůžků až po sporotovní legíny. Pokud Vám tedy v nabídce něco chybí, pište Monče.


286634_1899307089761_1188499_o
Terka Zárybnická
Naše brunetka Terka, pracuje u nás už 5 let. Začala jako brigádnice s balením zásilek a nyní má na starosti velkoobchod, administrativu a dohlíží kritickým okem na kvalitu a design zboží. Pokud byste měli zájem o naše zboží u Vás na eshopu nebo na prodejně napište nám.  terka@zmercito.czProdukt byl úspěšně přidán k porovnání!