Geekshop vznikl v roce 2007 jako nápad dvou ajťáků, kteří se rozhodli zkusit založit eshop s myšlenkou, že to bude bezúdržbový business a příjemné přivydělání při škole. Po půl roce se k nim přdala tehdá černovlasá slečna Vlaďka. 

V té době Geekshop nabízel trička ze seriálů IT Crowd a HIMYM. 

Po Vánocích v roce 2010 se v hlavách zrodil nápad začít prodávat a vyrábět oficiální trička, v té době hlavně k seriálů The Big Bang Theory. A na další vánoce měli již Geekshop v nabídce licencovaná trička od DC Comics a Teorii Velkého Třesku. 

Postupem času se nabalovali další licence jako jsou Simpsonovi, Looney Tunes (v čele s Tweetym) a v neposlední řadě StarWars od Disney. Od roku 2015 jsme hrdým výrobcem a zároveň online obchodem. 

Naší filozofií je nabízet zákazníkům, co nejkvalitnější zboží. Zbrojíme proti nekvalitní bavlně a zbytečně vysoké gramáži triček, která je bohužel stále oblíbená a naše důvody zvolit nižší gramáž a vyšší kvalitu bavlny? 

  1. Pohodlý - nižší gramáž je určitě pohodlnější na nošení a navic v létě je více prodyšná 
  2. Střih - trička z nižší gramáže lépe sedí a vypadají lépe
  3. Pocení - v nižší gramáží se méně potíte :)
  4. Nežmolkují - naše trička jsou z česané a hladké bavlny, takže Vám nebudou žmolkovat 
  5. Smrtelná trička - trička vás asi nepřežijí, jako trička z 220g ale garantujeme,že budou vypadat až do posledního nošení krásně
  6. Detaily - na naše trička používáme kvalitní nitě a šití, což uvidítě na první pohdled. 

Všechen sortiment podléhá licencím, to znamená, že co u nás koupíte podléhá ochranným známkám a odvádíme % majtetelům, ať už jsou to Utubeři nebo velké filmové společnosti. 

Pokud se Vám zdají naše trička dražší než u ostatních může to být tím, že prodávají padělky, nebo mají opravdu nekvalitvní zboží. 

Pokud naší kvalitě nevěříte, klidně nakupte, garantujeme 100% vrácení peněz v případě nespokojenosti. 


Produkt byl úspěšně přidán k porovnání!