Affiliate program

Vydělávejte s námi
Jak? Je to jednoduché! Stačí, když na své stránky umístíte některý z aktuálních bannerů Geekshopu a my vám pak zaplatíme za každého zákazníka, který přijde z vašich stránek a objedná si u nás cokoliv, čím si udělá radost.Proč na své stránky umístit zrovna reklamu Geekshopu?
Možnost zajímavé finanční odměny 15 % z hodnoty objednávky. V případě zájmu kontaktujte prosím podpora+geekshop@vivnetworks.com. Geekshop.cz je internetový obchod přinášející zákazníkům oblečení s komiksovou tématikou, především motivy Batmana a Supermana, seriálu The Big Bang Theory a nově i Simpsonovi. Jsme jediným oficiálním prodejcem a výrobcem licencovaného oblečení od DC Comics, Warner Bros a FOX pro Česko a Slovensko.
Výplata odměny každý měsíc
Odměny vám budeme vyplácet pravidelně každý měsíc, a to bez ohledu na její výši, pokud jsou splněné podmínky výplaty odměn v síti CJ.

Bannery si vybíráte sami
Je zcela na vás, jaký banner z naší aktuální nabídky si vyberete, aby se hodil formátově i obsahově k vašim stránkám. Jen vy sami určujete kdy, komu a kde se bude banner zobrazovat.

Jak přesně mi banner zajistí odměnu?
Banner, který si vyberete, bude obsahovat unikátní odkaz, který identifikuje návštěvníka právě z vaší stránky.

Osvědčený systém společnosti Comission Junction je dále schopen návštěvníka sledovat až do okamžiku dokončení objednávky. V tu chvíli vám uzná odměnu.

Aktuální výši vaší odměny můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu.

Na konci měsíce vám vaši odměnu vyplatíme.

Jak se stát partnerem?
1. Zaregistrujte se.

2. Zašleme vám přihlašovací údaje do systému.

3. Vyberete si bannery, které se vám nejvíce zamlouvají.

4. Bannery vložíte do stránky a můžete začít sledovat výši svých odměn.

Co byste ještě měli vědět?
Platnost cookies 45 dní
Provize získáte ze všech nákupů, které zákazník učiní v následujících 45 dnech od doby, kdy klikl na naši reklamu.

Spolehlivý operátor sítě
Společnost VIV NETworks s.r.o. je operátorem veřejné sítě Commission Junction™ na trzích ČR, SR a Maďarska. Partneři uzavírají smluvní vztah s Commission Junction, který poskytuje unikátní a přesnou technologii. VIV NETworks s.r.o. vyplácí provize prostřednictvím CJ a poskytuje podporu partnerům Affiliate programu Geekshop.cz.

Více info o affiliate marketingu na VIVnetworks.com


Produkt byl úspěšně přidán k porovnání!