• Polštářek s motivem monoskopu, který můžete znát z trička Sheldona Cooopera. Takže jestli máte tričko, je polštářek jasná volba.  Kvalitní polštářek 79% balvny 21% polyester, výplň 100% polyesterové kuličky, kvalitní sublimační tisk, velikost 38x38 cm.  Polštářek je z oficální kolekce Teorie velkého třesku - The Big Bang Theory.

  • Pošltářek That’s my spot! Nenechte si zasednout svůj “spot”, dejte si na své místo na gauči tento polštářek a nikdo z rodiny vám nevezme vaše místo u televize:) Kvalitní polštářek 79% balvny 21% polyester, výplň 100% polyesterové kuličky, kvalitní sublimační tisk, velikost 38×38 cm.Polštářek je z oficiální kolekce The Big Bang Theory – Teorie velkého třesku

  • Chceš mít celou partu z Teorie velkého třesku stále kolem sebe – i v noci? Není nic jednoduššího než si pořídit jedinečný polštářek a oddat se vědě. Kvalitní polštářek 79% balvny 21% polyester, výplň 100% polyesterové kuličky, kvalitní sublimační tisk, velikost 38×38 cm.Polštářek je z oficiální kolekce The Big Bang Theory – Teorie velkého třesku.

Zobrazení 1 - 3 z 3 položek
Zobrazení 1 - 3 z 3 položek
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání!